Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Poprawka 1.9 do Skyrima usuwa limit poziomów doświadczenia

Wprowadzono legendarne umiejętności.

Ostateczna wersji poprawki 1.9 do The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiła się dzisiaj na Steamie. Posiadacze Xboksów 360 i PlayStation 3 muszą jeszcze poczekać - Bethesda planuje premierę patcha na konsolach „jeszcze w tym miesiącu”.

W grze zaktualizowanej do wersji 1.9 zniknie maksymalny limit doświadczenia. Gracze będą mogli awansować powyżej 81 poziomu dzięki umiejętnościom legendarnym i specjalnym księgom.

Po podniesieniu danej umiejętności do 100 punktów możemy wykorzystać „Book of Waking Dreams”, by ponownie obniżyć wtajemniczenie do 15 punktów. Otwiera to możliwość ponownego trenowania wybranej zdolności i awansowania na kolejne poziomy doświadczenia.

Teoretycznie, gracze mogą powtarzać czynność w nieskończoność, zdobywając po drodze wszystkie perki. Aby urozmaicić zabawę dla potężnych postaci, twórcy wprowadzili także legendarny poziom trudności.

Poza opisanymi funkcjami, poprawka 1.9 naprawia także szereg błędów i zwiększa stabilność gry. Pełną listę zmian można znaleźć na oficjalnym blogu Bethesdy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze