Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie Space Punks od Flying Wild Hog jest darmową grą

Wkrótce premiera wczesnej wersji tytułu.

  • Space Punks wykorzysta model Free to Play
  • 14 lipca w Epic Games Store ukaże się wczesna wersja gry
  • Zimą rozpocznie się otwarta beta, a w 2022 roku finalna edycja trafi na PC i konsole

Flying Wild Hog poinformowało, że zapowiedziana niedawno gra Space Punks zostanie udostępniona za darmo.

W rozesłanym do mediów komunikacie ujawniono, że produkcja bazuje na modelu Free to Play. To oznacza, że rozgrywka będzie darmowa, choć najprawdopodobniej nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności.

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, 14 lipca tytuł ukaże się w programie Early Access, choć teraz sprecyzowano, że wyłącznie w sklepie Epic Games Store. Dostęp do wczesnej wersji można uzyskać kupując tak zwany Swag Pack za 99 zł, ale twórcy zamierzają też rozdawać darmowe kody.

Space Punks łączy założenia serii Diablo i Borderlands. Pozycja to dynamiczna gra action-RPG z kamerą w rzucie izometrycznym i szeregiem wrogów do pokonania. Projekt oferuje też komiksową oprawę graficzną i nacisk na humor.

Zimą na PC ruszą otwarte dla wszystkich zainteresowanych testy beta, natomiast w 2022 roku ukaże się pełna wersja produkcji, która pojawi się nie tylko na komputerach osobistych, ale również bliżej niesprecyzowanych konsolach.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze