Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polacy wśród postaci w Watch Dogs Legion

NPC z polskimi korzeniami.

Wśród niemal dziewięciu milionów mieszkańców wirtualnego Londynu w Watch Dogs Legion znajdują się też postacie z polskimi imionami i nazwiskami.

Jak dowodzi serwis Grynieznane, po stolicy Wielkiej Brytanii może przechadzać się między innymi Borys Malicki, Konrad Sadowski, Julie Krawczyk, Antonina Makowska czy Barbara Ostrowska. Dane są generowane po części losowo, więc gracze mogą natknąć się na inne przykłady.

Co ciekawe, Polaków często można znaleźć wśród puli agentów, z których wybieramy pierwszego bohatera na początku rozgrywki. W niektórych przypadkach postacie mają nawet w biografii wpisany nasz kraj pochodzenia.

Źródło: Grynieznane
Źródło: Grynieznane
Źródło: Grynieznane
Źródło: Grynieznane

W ciekawostkach o rekrutach również znajdują się tematyczne akcenty, jak „Ogląda polskie wiadomości” czy „Szukał w Internecie frazy »pierogi z farszem mięsnym«”.

Wygląda na to, że gra przypisuje postaciom losowe zajęcia, więc wśród Polaków w Watch Dogs Legion znajdziemy zarówno bezdomnych, jak i bogaczy.

Zobacz: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze