Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pokaz gier PlayStation podobno jeszcze w marcu

Duża transmisja State of Play.

Sony Interactive Entertainment jeszcze w tym miesiącu przeprowadzi pokaz gier na konsole PlayStation, choć pojawiają się podobno głosy, by opóźnić wydarzenie ze względu na sytuację w Ukrainie.

Wieści przekazał serwis Game Reactor, powołując się na liczne źródła wewnątrz japońskiej korporacji. Kolejna audycja z serii State of Play miała podobno odbyć się jeszcze w obecnym tygodniu.

Te plany zmodyfikowano, właśnie ze względu na inwazję Rosji. „Część deweloperów, którzy mieli pokazać swoje gry podczas pokazu, a nawet niektóre oddziały PlayStation Studios poprosiły o przełożenie, ponieważ nie chcą odciągać uwagi od tych okropnych wydarzeń” - czytamy w tekście.

Ostatnie State of Play opowiadało o Gran Turismo 7

To podobno już przełożyło się na opóźnienie imprezy, ale tylko „o tydzień lub dwa”, więc kolejnego State of Play powinniśmy doczekać się jeszcze w marcu.

Nie jest obecnie jasne, co dokładnie zobaczymy podczas imprezy, ale ma to podobno być większy pokaz, bez koncentrowania się na jednej produkcji - jak ostatnio - lecz na licznych zapowiedziach, jak God of War Ragnarök i Forspoken. Nieoficjalnie mówi się też o Hogwarts Legacy.

Być może pojawi się także Project Spartacus, czyli nadchodząca odpowiedź na popularność Game Pass, łącząca funkcje PS Plus i PS Now w kilku opcjach abonamentowych.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze