Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podróż z PlayStation trafi w czerwcu na Steama

Rok po debiucie na Epic Games Store.

Firma Annapurna interactive poinformowała, że Journey - w Polsce znane jako Podróż - które początkowo było dostępne tylko na konsolach PS3 i PS4, 11 czerwca ukaże się na Steamie.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że produkcja pojawiła się na PC około 12 miesięcy temu, ale tylko za pośrednictwem Epic Games Store. Na platformie Valve zadebiutuje więc po rocznej wyłączności dla sklepu twórców Fortnite.

Zobacz na YouTube

Podróż to pozycja, w której - jak sugeruje nazwa - rozgrywka polega na przemieszczaniu się. Kierując poczynaniami odzianej w szaty postaci gracze eksplorują tajemniczą pustynię, próbując dotrzeć do znajdujących się na horyzoncie budowli.

Podczas przygody użytkownicy muszą rozwikłać proste zagadki. To jednak nie wszystko, ponieważ w trakcie zabawy natknąć się mogą na osoby kierujące innymi podróżnikami, z którymi można porozumiewać się prostymi dźwiękami.

Podróż charakteryzuje nietypowy klimat

Gra wyróżnia się minimalistyczną, kolorową oprawą graficzną. Do tego ścieżka dźwiękowa, za powstanie której odpowiada Austin Wintory - kompozytor soundtracku między innymi do Assassin's Creed Syndicate.

Źródło: Steam

Następnie: CoD Warzone wkrótce z nowym trybem - tylko snajperki i strzelby

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Journey

PS4, PS3, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze