Skip to main content

Journey i The Unfinished Swan na PS4 za darmo dla posiadaczy wersji PS3

Dzięki opcji Cross-Buy.

Przedstawiciel studia Sony Santa Monica potwierdził na oficjalnym blogu PlayStation, że Journey i The Unfinished Swan oferowane będą na PlayStation 4 w systemie Cross-Buy.

Oznacza to, że osoby posiadające już te tytuły na PS3 będą mogły pobrać nową wersję bez dodatkowych opłat. Oferta nie dotyczy graczy z wersjami pudełkowymi.

„Jako tytuł cross-buy, po pobraniu Journey, ściągniemy grę także na innych dostępnych platformach przez PlayStation Network, tak samo, jak było w przypadku premiery fl0w i Flower na PS4” - napisał Aaron Kaufman z Sony Santa Monica. „To samo dotyczy The Unfinished Swan!” - dodał.

Nie podano jeszcze dat premier na konsoli nowej generacji. Dowiedzieliśmy się za to, że twórcy „celują” w osiągnięcie poziomu 60 klatek na sekundę.

Journey zadebiutowało w marcu 2012 roku. Produkcja thatgamecompany to połączenie gry platformowej i przygodówki. Gracz wciela się w wędrowca, który eksploruje pozostałości zapomnianej cywilizacji, gdzieś na pustynnym pustkowiu.

Monochromatyczne The Unfinished Swan debiutowało w październiku 2012 roku. Zadaniem w surrealistycznym tytule jest złapanie tytułowego łabędzia.

Zobacz na YouTube

Read this next