Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podróż do przeszłości w Fortnite? Jest zwiastun 10 sezonu

Interesujące wskazówki.

Przedstawiciele Epic Games opublikowali oficjalny zwiastun wprowadzający do 10 sezonu Fortnite Battle Royale, który rozpoczyna się już dziś - 1 sierpnia.

Teaser sugeruje, że gracze zetkną się z elementami z przeszłości, które były kiedyś obecne na mapie, ale zostały czymś zastąpione lub usunięte. Podróż w czasie wydaje się być motywem przewodnim.

Ostatnia scena ukazuje na przykład oryginalną, nieodmienioną jeszcze wersję lokacji Dusty Depot, co sugeruje, że przynajmniej niektóre rejony mapy odzyskają stary wygląd.

Zobacz: Fortnite - sezon 10: kiedy start, Karnet Bojowy, informacje i ciekawostki

Od premiery mapa w Fortnite ewoluowała co kilka miesięcy. Przykładowo - część lokacji zamieniono w pustynię, a część w obszar typowo zimowy.

Powrót starych lokacji zapewne ucieszy niektórych graczy

Fortnite jest obecnie znane przede wszystkim dzięki modułowy battle royale. Gra cieszy się niezmiennie dużą popularnością - jest dostępna za darmo na PC, konsolach i platformach mobilnych.

Główne założenia pozostają niezmienne. W podstawowym trybie setka zawodników walczy o przetrwanie. Wygrywa ten, kto pozostanie przy życiu jako ostatni, eliminując oponentów.

O autorze
Komentarze