Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation zapowie Spartacus w lutym? Fani mają teorię

Kluczem jest opis obrazka.

Cześć fanów uważa, że rozszyfrowała zagadkę zapowiedzi usługi Spartacus od PlayStation. Abonament ma być podobno odpowiedzią na popularny Game Pass od Microsoftu.

Teoria pojawiła się najpierw na Twitterze, skąd przeniosła się do serwisu What If Gaming, by ostatecznie nabrać rozgłosu za pośrednictwem forum dyskusyjnego ResetEra.

Według zwolenników pomysłu, japońska korporacja zapowie subskrypcję już w przyszłym miesiącu. Bazą do takiego wniosku jest ilustracja towarzysząca zapowiedzi gier PS Plus na luty.

Dotychczasowa wersja
Nowy podpis

Jak zauważali spostrzegawczy internauci, w poprzednich miesiącach obrazek otrzymywał dopisek „dla abonentów PlayStation Plus”, ale już najnowsza odsłona posiada zmieniony tekst: samo „dostępne w tym miesiącu bez dodatkowych opłat”.

Użytkownicy argumentują, że jeśli PS Plus ma stać się częścią usługi Spartacus - jak wynika z nieoficjalnych informacji - to taka zmiana materiału marketingowego wydaje się być sensowna.

To na razie jednak tylko spekulacje na bazie bardzo skąpych przesłanek. Jeśli do zapowiedzi faktycznie dojdzie w lutym, wszystko powinno wyjaśnić się już wkrótce.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze