Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Piłkarskie zawody w Overwatch 2? Gracze wspominają stary tryb gry

Z okazji turnieju w Katarze.

Społeczność Overwatch 2 - zainspirowana Mistrzostwami Świata w Katarze - przypomniała sobie o niedostępnym już trybie rozgrywki, imitującym mecz piłki nożnej. Gracze proszą twórców o przywrócenie zabawy do gry.

Mowa o trybie Lucioball, który trafił do Overwatch w 2016 roku i cieszył się olbrzymią popularnością. Zabawa polegała na symulacji meczu piłki nożnej, a każdy z graczy kierował tytułowym Lucio, którego moce pozwalały manipulować piłką. Gra doczekała się nawet własnego systemu rankingowego.

Niestety, wraz z wyłączeniem serwerów gry, Lucioball przepadło w otchłani zapomnienia, tryb nie został bowiem przeniesiony do darmowej kontynuacji serii. Wygląda jednak na to, że gracze wciąż tęsknią za piłkarską zabawą, a Mistrzostwa Świata w Katarze jedynie podsyciły apetyt. „Proszę Blizzard, przywróćcie Lucioball podczas Mistrzostw Świata” - czytamy w popularnym wpisie na Reddicie.

Mecze rankingowe w Lucioball były moimi ulubionymi” - dzieli się jeden z graczy w komentarzach. „Tak, to była jedyna okazja, abym dostał się do top 500 w rankingu” - przyznał drugi. „Powinni dodać tryb, w którym budujesz stadion, a następnie musisz za niego zapłacić” - dodaje kolejny internauta, wyśmiewając decyzje studia.

W komentarzach znajdziemy także dużo zarzutów w stronę twórców. Zdaniem graczy, Overwatch 2 to świetny fundament pod unikalne tryby rozgrywki oraz kreatywne zabawy. Gry takie jak Lucioball byłyby świetnym sposobem na wykorzystanie potencjału tytułu, który na ten moment spotyka się raczej z mieszanymi opiniami graczy.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze