Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pies z Duck Hunt jedną z nowych postaci w Super Smash Bros. 3DS

Wczesne kopie gry w rękach fanów.

Bijatyka Super Smash Bros. ukaże się w Japonii już jutro w wersji na konsole 3DS, ale część graczy otrzymała zamówione kopie, ujawniając listę dostępnych postaci.

Ekran wyboru postaci

Użytkownik serwisu Twitch o pseudonimie „Hayama” przeprowadził transmisję na żywo, dzięki której dowiedzieliśmy się między innymi, że zagramy także jako pies z Duck Hunt (popularne również w Polsce strzelanie do kaczek z Pegasusa) oraz Dark Pit z Kid Icarus: Uprising.

Z wcześniejszych wersji powracają zły Ganandorf z cyklu Zelda, Mr. Game & Watch (maskotka serii z lat 80.), Ness z EarthBound czy Falco ze Star Fox. Część bohaterów odblokujemy dopiero po kilkukrotnym ukończeniu podstawowego trybu gry. Po raz kolejny wcielimy się także w Dr. Mario, po dłuższej nieobecności.

Wydaje się też, że zabraknie postaci, które pojawiały się we wcześniejszych, nieoficjalnych doniesieniach, jak pokemon Squirtle, Snake z Metal Gear Solid czy Wolf ze Star Fox.

Super Smash Bros. 3DS ukaże się w Europie dopiero 3 października. Na okres świąteczny zapowiedziano premierę „stacjonarnej” wersji Super Smash Bros. na konsolę Wii U. Lista postaci ma być identyczna jak na przenośnym wydaniu.

Już wcześniej potwierdzano, że wśród wojowników znajdą się także Bowser Jr., pokemon Jigglypuff, R.O.B. wzorowany na kontrolerze do NES-a czy Wario.

Seria Super Smash Bros. to pojedynki bohaterów z najsłynniejszych gier Nintendo. Maksymalnie cztery postacie wkraczają na przygotowane areny i walczą z wykorzystaniem umiejętności specjalnych i standardowych ciosów.

Poniżej zapis wspomnianej prezentacji z licznymi fragmentami z rozgrywki.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze