Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy z polskich operatorów 29 sierpnia trafi do Rainbow Six Siege

W ramach Operacji Blood Orchid.

Ubisoft ogłosił, że 29 sierpnia w Rainbow Six Siege rozpocznie się Operacja Blood Orchid - kolejny sezon rozgrywek, który wprowadzi do gry nowe postacie i dodatkową mapę.

Produkcja wzbogaci się łącznie o trzech następnych operatorów. Pierwszym jest członek polskiej jednostki antyterrorystycznej GROM, a pozostałymi są przedstawiciele sił specjalnych z Hong Kongu.

Najpierw - 29 sierpnia - dostęp do bohaterów uzyskają posiadacze przepustki sezonowej. Reszta graczy otrzyma możliwość odblokowania podopiecznych za wirtualną walutę tydzień później - 5 września.

Wraz z postaciami pojawi się osadzona w Hong Kongu plansza. Szczegółów na temat nowych treści nie podano, ale więcej informacji Ubisoft ujawni podczas finałów drugiego sezonu ligi Rainbow Six Siege. Zawody odbędą się 26 sierpnia na targach Gamescom.

Warto zaznaczyć, że autorzy przygotowują łącznie dwóch polskich operatorów. Kolejny zadebiutuje w okresie rozgrywek zarezerwowanym dla antyterrorystów z Korei Południowej.

Członkowie jednostki GROM początkowo mieli otrzymać własny sezon wraz z mapą zlokalizowaną nad Wisłą. Ze względu na zorganizowanie Operacji Health, której celem było usprawnienie warstwy technicznej gry, plany uległy zmianie.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze