Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze spojrzenie na frakcję Orków w strategii Dawn of War 3

Nowy film z fragmentami rozgrywki.

W sieci pojawił się nowy materiał wideo ze strategii czasu rzeczywistego Dawn of War 3. Film prezentuje trzecią (po Space Marine i Eldarach) frakcję, która znajdzie się w grze - Orków.

Udostępnione przez serwis IGN nagranie składa się z ujęć przedstawiających różne starcia z udziałem wspomnianej armii. Pokazano między innymi kilka jednostek wchodzących w skład ugrupowania.

Frakcja Orków - obrazek opublikowany przez serwis IGN

Powrócą na przykład Squig - niewielkich rozmiarów bestie, do których będzie można przytroczyć ładunki wybuchowe. Uzbrojone stwory wyrządzą duże szkody w szeregach przeciwnika.

Nie zabraknie również Trukka - uzbrojonego wozu służącego do transportowania wojsk. Orkowie skorzystają także z potężnych maszyn bojowych zwanych Morkanaut.

Cennym minerałem dla frakcji będą porozrzucane po polu bitwy pozostałości zniszczonych pojazdów i tak zwanych „super jednostek”. Z pomocą zgromadzonego w trakcie walki złomu zwiększymy efektywność poszczególnych oddziałów lub wyprodukujemy kolejnych żołnierzy.

Sami Orkowie nie grzeszą inteligencją, polegając przede wszystkim na brutalnej sile. Stronnictwo podzielone jest na kilka mniejszych band, na czele których stoją najsilniejsi przedstawiciele rasy.

Jednym z przywódców ugrupowania, który pojawi się w Dawn of War 3, będzie niejaki Gorgutz 'Ead'unter. Fani cyklu mogą znać postać z rozszerzeń do pierwszej części serii - Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm.

Szczegóły na temat bohatera nie są na razie znane. Nie można jednak wykluczyć, że będzie elitarną jednostką, dysponującą unikalnymi zdolnościami, które przydadzą się na polu bitwy.

Dawn of War 3 zadebiutuje 30 kwietnia przyszłego roku na PC.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły