Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze DLC do BioShock Infinite z nową postacią towarzyszącą?

Wynika z CV jednego z animatorów w 2K Games.

Jeden z animatorów w 2K Games, Michael Shahan zaktualizował swój profil w serwisie LinkedIn o informacje dotyczące pierwszego dodatku DLC do BioShock Infinite. Jak wynika z wpisu, w rozszerzeniu znajdziemy całkiem nową postać towarzyszącą.

W podstawowej wersji gry głównemu bohaterowi towarzyszyła Elizabeth. Tymczasem pod projektem o nazwie „Bioshock Infinite DLC1” Shahan wymieniał swój zakres obowiązków, w tym „tworzenie animacji oraz prac rozwojowych dla nowego towarzysza, sterowego przez sztuczną inteligencję”. Kluczowe zdanie szybko zostało usunięte.

Michael Shahan dołączył do 2K Games w grudniu zeszłego roku, a poza „Bioshock Infinite DLC1” pracował także przy ogłoszonym niedawno The Bureau: XCOM Declassified.

Przypomnijmy, że do kopii gry, sprzedawanych w Polsce dołączana jest przepustka sezonowa, zapewniająca dostęp do trzech planowanych dodatków DLC.

Bioshock Infinite ukazało się 26 marca na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Wcielamy się w Bookera DeWitt, który trafia do latającego miasta Columbia w poszukiwaniu wspomnianej Elizabeth.

Tej pani już podziękujemy?

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze