Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Peggle 2 nie zdąży na premierę Xbox One

AKTUALIZACJA: Premiera 9 grudnia.

Aktualizacja: Serwis VentureBeat informuje, że ostateczną datę premiery Peggle 2 na Xbox One ustalono na przyszły tydzień - 9 grudnia. Gra pozostanie w najbliższej przyszłości ekskluzywna dla najnowszej konsoli Microsoftu.

*

Oryginalna wiadomość: Peggle 2 nie ukaże się wraz z listopadowym debiutem Xbox One. Electronic Arts poinformowało, że gra zadebiutuje kilka tygodni później - w grudniu.

Tytuł zapowiedziano na targach E3 w tym roku, jako produkcję z czasową wyłącznością dla konsoli Microsoftu.

„Peggle 2 zadebiutuje w okresie startowym” - poinformował pracownik odpowiedzialny za PR w studiu PopCap - Garth Chouteau - w rozmowie z serwisem GamesBeat. „Ale nie ukaże się w dniu premiery konsoli, a kilka tygodni później, w grudniu.”

Pierwsze Peggle ukazało się w 2007 roku i błyskawicznie zdobyło popularność, łącząc prostotę rozgrywki z kolorową oprawą graficzną. Celem graczy jest zbicie wszystkich kulek na ekranie. Bohaterowie, lub „mistrzowie”, dysponują charakterystycznymi umiejętnościami, ułatwiającymi wykonanie zadania.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Peggle 2

PS4, Xbox One, Xbox 360

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze