Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Peggle 2 nie zdąży na premierę Xbox One

AKTUALIZACJA: Premiera 9 grudnia.

Aktualizacja: Serwis VentureBeat informuje, że ostateczną datę premiery Peggle 2 na Xbox One ustalono na przyszły tydzień - 9 grudnia. Gra pozostanie w najbliższej przyszłości ekskluzywna dla najnowszej konsoli Microsoftu.

*

Oryginalna wiadomość: Peggle 2 nie ukaże się wraz z listopadowym debiutem Xbox One. Electronic Arts poinformowało, że gra zadebiutuje kilka tygodni później - w grudniu.

Tytuł zapowiedziano na targach E3 w tym roku, jako produkcję z czasową wyłącznością dla konsoli Microsoftu.

„Peggle 2 zadebiutuje w okresie startowym” - poinformował pracownik odpowiedzialny za PR w studiu PopCap - Garth Chouteau - w rozmowie z serwisem GamesBeat. „Ale nie ukaże się w dniu premiery konsoli, a kilka tygodni później, w grudniu.”

Pierwsze Peggle ukazało się w 2007 roku i błyskawicznie zdobyło popularność, łącząc prostotę rozgrywki z kolorową oprawą graficzną. Celem graczy jest zbicie wszystkich kulek na ekranie. Bohaterowie, lub „mistrzowie”, dysponują charakterystycznymi umiejętnościami, ułatwiającymi wykonanie zadania.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze