Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch Diablo 4 przyśpiesza zdobywanie punktów doświadczenia

Na drodze do setki.

Jedną z często pojawiających się zmian w kolejnych aktualizacjach Diablo 4 było przyśpieszanie tempa zdobywania doświadczenia, by szybciej awansować na kolejne poziomy. Teraz czas na kolejny krok.

Najwidoczniej nie jest jeszcze dość szybko. Początkowo Blizzard zajmował się początkiem rozgrywki i nowymi postaciami, lecz najnowsza modyfikacja przypadnie do gustu zapewne tym bardziej rozwiniętym bohaterom, na drodze do zdobycia upragnionego, setnego poziomu.

„Zwiększyliśmy łączną premię do doświadczenia z Urny Agresji, by sezonowe błogosławieństwo miało większe znaczenie i sprawiło, że gracze dążący do setnego poziomu awansują nieco szybciej” - czytamy na liście zmian i nowości w komentarzu deweloperów.

Urna Agresji to jedna z pięciu opcji, które wprowadzono w Sezonie Plugawców. Wraz z odblokowywaniem kolejnych etapów przepustki sezonowej otrzymujemy Rozżone Popioły, które możemy wrzucać właśnie do urn.

Pojemnik z „Agresją” w nazwie jest zapewne tym najbardziej popularnym, ponieważ - po wrzuceniu maksymalnej liczby czterech popiołów - zapewniał ośmioprocentowy bonus do doświadczenia za zabijanie potworów. Aktualizacja sprawia, że liczba ta wynosi teraz 20 procent, co stanowi znaczący wzrost.

Dlaczego jest to zmiana skierowana dla bardziej zaawansowanych postaci? Pierwszy popiół odblokowujemy bowiem na 40 poziomie doświadczenia, więc dopiero wtedy otrzymamy pierwsze 5 proc. bonusu. Drugi popiół to poziom 52, trzeci - 65, a czwarty - 62. Nie trzeba płacić za przepustkę, by je otrzymać.

Aktualizacja 1.1.4 to także szereg mniejszych poprawek, zajmujących się głównie błędami, jak „nieoczekiwane pojawianie się powiadomienia o pełnym ekwipunku” czy też „nieotrzymanie nagrody za zrealizowanie celu postępów sezonowych w Tunelach Plugawców, jeżeli nie zabrano serca na końcu”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze