Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pamiętacie zapowiedź gry Wonder Woman? Tytuł znalazł scenarzystkę

Tajemniczy tytuł.

Od czasu zapowiedzi w grudniu 2021 roku studio Monolith Productions milczy w temacie gry Wonder Woman. Teraz dowiedzieliśmy się przynajmniej, że projekt znalazł scenarzystkę.

Angażem Jennifer Allaway - o niej mowa - pochwaliła się na Twitterze. W przeszłości odpowiadała miedzy innymi za narrację w Shardlight z 2016 roku czy Unavowed, wydanym dwa lata później. Nie da się ukryć, że opisywana produkcja będzie największą w jej dotychczasowej karierze.

„To oficjalne! Dokumenty podpisane! Jestem starszą scenarzystką w Monolith Studios, zajmując się nadchodzącym tytułem Wonder Woman” - napisała sama zainteresowana, w podekscytowaniu zapominając zapewne, że Monolith Studios to całkiem inna firma niż Monolith Productions.

Warto także dodać, że pozycja „writera” - zajmowana przez Allaway - w świecie gier nie oznacza koniecznie tworzenia fabuły, lecz może oznaczać inne teksty, których w wirtualnej rozrywce nie brakuje: dzienniki tekstowe, opisy przedmiotów oraz misji i tak dalej.

Jeśli chodzi o sam tytuł, nie wiemy zbyt wiele. Krótki trailer z 2021 roku nie ujawnił niemal nic, ale opisie wspomniano o otwartym świecie i „łączenie rodziny Amazonek z ludźmi z współczesnego świata”. Potwierdzono także obecność systemu Nemesis, znanego z wcześniejszych gier studia, z akcją w Środziemiu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze