Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Palworld - Lifmunk Effigy, zielone figurki: do czego służą

Zwiększanie umiejętności.

Podczas przemierzania świata w grze Palworld natrafimy na zielone figurki przedstawiające Pala Lifmunk. Dzięki nim możemy zwiększyć zdolności naszej postaci. Na tej stronie wyjaśniamy dokładnie, do czego służą i jak ich używać.

Lifmunk Effigy znajdziemy na piedestałach porozrzucanych po całym świecie Palworld. Każda zebrana figurka daje nam jeden punkt rozwoju i nie zajmują one miejsca w ekwipunku, a także nie liczą się do sumy punktów rozwoju zwykłych statystyk postaci.

Zamiast tego, wykorzystać je możemy przy specjalnych ołtarzach, które znajdziemy w opuszczonych kościołach (Church) na terenie całego archipelagu, albo też zbudować w naszej bazie, jako obiekt niezbędny do osiągnięcia jednego z poziomów bazy.

Po wejściu w interakcję z figurą możemy wykorzystać zebrane Lifmunk Effigy do zwiększenia naszej umiejętności łapania stworków. Zwiększa ona bazowy procent szans, jaki mamy na złapanie Pala przy rzucie każdej Pal Sphere. Umiejętność tę można ulepszać wielokrotnie, a koszt potrzebnych Lifmunk Effigy zwiększa się z każdym poziomem.

Spis treści: Palworld - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Palworld - zbieranie, kopanie, przenoszenie: najlepsze Pale do wszystkich typów prac

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Palworld

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze