Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Palworld - jak ujeżdżać Pala

Skąd wziąć wierzchowca.

Poruszanie się po mapie nawet pomiędzy punktami szybkiej podróży w Palworld może być męczące. Zdecydowanie lepiej jest złapań parzystokopytnego Pala, który ułatwi nam podróżowanie z miejsca na miejsce. Potrzebne nam jeszcze będzie siodło. Na tej stronie wyjaśniamy, jak je zdobyć.

Siodło dla pierwszego możliwego do ujeżdżania Pala - Melpaca - odblokujemy na 7 poziomie doświadczenia (musimy najpierw złapać Pokemona). Do jego wytworzenia potrzebujemy też stół warsztatowy Pal Gear Workbench dostępny do wybudowania od 6 poziomu. Po użyciu punktów technologii do poznania receptur na obie rzeczy możemy przystąpić do budowania.

Do wykonania Pal Gear Workbench potrzebujemy 10 fragmentów Paldium, 30 jednostek drewna oraz dwa płótna - te wytworzymy z czterech Lamballi. Następnie produkujemy siodło z 3 sztuk skóry, 5 sztuk wełny (nieprzetworzonej) oraz pięciu fragmentów Paldium.

Po wycraftowaniu przedmiotu przyzywamy Melpaca i przytrzymujemy przycisk specjalnej akcji (domyślnie F na klawiaturze), aby dosiąść stworzenia. Kiedy będziemy chcieli zsiąść, to wystarczy, że się zatrzymamy i ponownie przytrzymamy F. W sumie w grze możemy ujeżdżać ponad 40 różnych Pali, z czego niektóre mogą dodatkowo pływać lub latać.

Następne: Palworld - jak łapać Pale, walka

Spis treści: Palworld - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Palworld - broń palna, jak zdobyć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Palworld

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze