Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Palworld - handlarz, merchant: gdzie znaleźć

Gdzie kupować i sprzedawać towary.

Jeśli w Palworld potrzebujemy szybko zdobyć niektóre rodzaje surowców, to warto względnie wcześnie odblokować możliwość szybkiej podróży do wioski, w której znajdziemy handlarza, na którego można też czasami trafić, kiedy wędruje po krainie. Na tej stronie wyjaśniamy, gdzie go znaleźć.

Handlarza, a właściwie dwóch handlarzy, spotkamy w wiosce Small Settlement leżącej na południowy-zachód od startowych ruin.

Znajdziemy tam dwie chatki - w jednej rezyduje niebieski handlarz, zajmujący się kupowaniem i sprzedażą Pali, natomiast drugi, w czerwonym kubraku, prowadzi handel surowcami, recepturami oraz przedmiotami zużywalnymi.

Po wejściu w interakcję z jednym z handlarzy możemy kupić lub sprzedać przedmioty. Sprzedawanie niepotrzebnych Pali niebieskiemu handlarzowi jest dobrym sposobem na szybkie zarobienie pieniędzy. Im rzadsze i wyższego poziomu istoty mu sprzedamy, tym więcej za nie otrzymamy.

Należy jednak pamiętać, że handlarz Palami ma ograniczony zapas gotówki i za każdym razem oferuje inne stworki, dlatego wracać do ich wioski co jakiś czas i sprawdzać, jaki ma asortyment oraz sprzedać niepotrzebne zwierzęta.

Następne: Palworld - żywioły: mocne strony, słabości

Spis treści: Palworld - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Palworld - gdzie znaleźć Flame Organ

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Palworld

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze