Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo dwie następne produkcje - turowe Mutant Year Zero: Road to Eden i zręcznościowe Hyper Light Drifter.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze obu gier, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać poszczególne tytuły do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ akcja zakończy się za tydzień, 22 sierpnia, o godzinie 17:00.

Mutant Year Zero: Road to Eden przypomina w założeniach serię XCOM, choć poza starciami poruszamy się bohaterami bez ograniczeń i swobodnie eksplorujemy okolicę, szukając przydatnych zasobów - walka jest już jednak turowa.

Akcję strategii osadzono w postapokaliptycznym świecie, w którym władzę przejęły zmutowane zwierzęta. Podczas zabawy gracze kierują oddziałami złożonymi między innymi z kaczora Duxa i dzika Bormina.

Natomiast Hyper Light Drifter to gra RPG, łącząca strukturę zwiedzania fikcyjnego uniwersum i poszukiwania właściwej ścieżki z The Legend of Zelda z imponującą oprawą w stylu retro oraz zręcznościowym modelem walki.

Hyper Light Drifter rozgrywa się w świecie łączącym fantasy z sci-fi

Jednocześnie ujawniono produkcję, którą Epic Games Store udostępni za darmo w przyszłym tygodniu. Od 22 sierpnia użytkownicy cyfrowego sklepu pobiorą bezpłatnie Fez - platformówkę opowiadającą o przygodach dwuwymiarowego Gomeza.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Główny producent Anthem wierzy w świetlaną przyszłość gry i opuszcza Bioware

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze