Skip to main content

Overwatch 2 - jak pobrać i grać za darmo, kiedy dostępne

Wstępne pobieranie jest już dostępne na PC.

Chociaż Overwatch 2 zadebiutuje dopiero jutro, to posiadacze pierwszej odsłony gry mogą już zaktualizować posiadany produkt do najnowszej wersji. Na tej stronie wyjaśniamy, jak to zrobić.


Na tej stronie:


Kiedy Overwatch 2 będzie dostępne

Overwatch 2 zadebiutuje 4 października 2022 roku - o godzinie 21:00 polskiego czasu. Chociaż gra będzie darmowa dla wszystkich zainteresowanych, to na razie grę mogą pobrać jedynie posiadacze Overwatch 1. Osoby nie posiadające zakupionej gry muszą uzbroić się w cierpliwość i pobrać tytuł w dniu premiery.


Jak pobrać grę na PC

Uwaga: Jeśli masz włączone automatyczne aktualizacje gier w launcherze Battle.net, to tak naprawdę nie musisz nic robić, ponieważ gra sama się zaktualizuje.

Po zalogowaniu się na swoje konto Battle.net przejdź do swojej biblioteki gier (1) i kliknij w ikonę gry Overwatch (2).

Zostaniesz przeniesiony na kartę produktu. Jeśli brałeś udział w testach beta, to upewnij się, że wersja gry (3) jest ustawiona na „Overwatch” i kliknij przycisk zainstaluj (4). Jeśli grę mamy już zainstalowaną na dysku, to w tym samym miejscu pojawi się napis „Zaktualizuj”, na który również klikamy.

Teraz przechodzimy przez standardowy kreator rozpoczęcia pobierania. Aktualizacja wymaga pobrania około 50 gigabajtów plików i taką samą ilość miejsca na dysku zajmie po instalacji. Alternatywnie, jeśli nie widzimy przycisku „Zaktualizuj”, możemy również kliknąć w ikonę koła zębatego (5) i wybrać Sprawdź aktualizacje (6).

Jeśli wszystko wykonaliśmy poprawnie, to pod przyciskiem uruchomienia powinniśmy zobaczyć zielony napis „Pobrano wstępne pliki” i będziemy mogli zagrać w Overwatch 2 w dniu 4.10.2022. Aktualizacja Overwatch do Overwatch 2 jest całkowicie bezpłatna.

Następnie: Overwatch 2 - czy jest cross play i cross save

Spis treści: Overwatch 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Overwatch 2 - Pakiet Posterunku: co daje, cena

Zobacz także