Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outriders - jak szybko zwiększać poziom świata

Sposób z bossem.

Pisaliśmy już o poziomie świata w Outriders i wytłumaczyliśmy, czym jest - to w praktyce poziom trudności, jednak wpływający też bezpośrednio na jakość przedmiotów, które wypadają z przeciwników. Im wyższy poziom świata, tym lepszy sprzęt zdobywamy.

Zwiększanie tego poziomu odbywa się automatycznie. Im dłużej gramy, tym stopniowo coraz bardziej zbliżamy się do kolejnych poziomów. Oczywiście musimy grać na najwyższym odblokowanym poziomie świata, by odblokowywać kolejny - nie odblokujemy 8 poziomu, jeśli będziemy grać na 5 poziomie (należy grać na 7).

Gracze odkryli jednak jeden sposób, który pomaga lekko przyspieszyć proces postępów poziomów świata. Wymaga on powtarzania jednej, konkretnej misji z walką z bossem. To fragment zadania Pożoga z obszaru Orle Szczyty - chodzi o fragment zbadania szczytu wulkanu (1).

By powtórzyć zadanie, po prostu wybierz opcję wyboru punktu fabularnego z menu gry - z poziomu ekranu wyboru postaci. To pozwala powtórzyć dowolne zadanie wątku głównego.

W misji tej dotrzesz do bossa - to wulkaniczny Akari. Nie oferuje dużo lootu, ale jeśli masz dobre wyposażenie, możesz pokonać go w miarę szybko - co pomaga zwiększyć nieco szybciej pasek odblokowania poziomu świata.

Najważniejsze w tej walce jest pamiętanie, by strzelać w odsłonięty, pomarańczowy obszar na ciele bossa (2). Strzelanie w skamieniałe części to marnowanie amunicji.

Inny - i nieco prostszy - sposób na zwiększanie poziomu świata to powtarzanie zleceń, które w Mieście Okopów oferują Noah i Ujio. Znajdziesz ich w tawernie.

Następnie: Outriders - statystyki: siła ognia i moc anomalii

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - jak zmienić wygląd postaci

O autorze
Komentarze