Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outlast 2 - zakończenie: Rozdział 6 - Apokalipsa

Jak zakończyć grę ze ostatnimi nagraniami z szóstego rozdziału.

Ostatnie rozdział jest bardzo krótki i w większości składa się z filmików. Nie zaznasz tu prawie żadnego zagrożenia, a jedynie fabuła potoczy się ku końcowi. Po odnalezieniu Lynn wyjdź z nią z jaskini i udaj się przed siebie.


Opis przejścia poprzedniego rozdziału znajdziesz tutaj - Outlast 2 - Rozdział 5: Księga Kapłańska - tunele, odnalezienie Lynn.


Nagraj sztorm, który jest dookoła, aby otrzymać wpis fabularny i skręć w prawo. Podążaj cały czas w kierunku czerwonego słońca, po przejściu przez drewniany most trzymaj się lewej strony i podejdź do rozwalonego domu. Po krótkim filmiku zaczniesz uciekać przez wrogiem.

Biegnij jedynym przejściem przed siebie, a drogą będzie prowadziła cię do następnej krótkiej sceny. Po chwili musisz dalej iść przed siebie, skręć w lewo i trzymaj się ścieżki w lesie. Gdy zauważysz ponownie słońce podążaj w jego kierunku, aż nie dojdziesz do drewnianego mostu, który prowadzi do wioski.

Za drewnianym mostem nagraj anomalia pogodowe, aby otrzymać wpis fabularny.

Idź w kierunku kaplicy ścieżką cały czas przed siebie. W środku obejrzysz kolejne sceny fabularne. Gdy ponownie otrzymasz kontrole nad postacią, nagraj martwego księdza i udaj się w kierunku wyjścia.


Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia


Po chwili dostaniesz się na rynek, gdzie przy studni będzie mnóstwo martwych ciał. Nagraj to miejsce aby otrzymać ostatni wpis fabularny i idź dalej przed siebie. Po chwili odnajdziesz się ponownie w szkole. Podążaj za głosem Jessiki, który prowadzi do kuchni.

Gratulujemy, właśnie ukończyłeś grę Outlast 2!

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Outlast 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze