Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outlast 2 - Rozdział 5: Księga Kapłańska - Listy

Lokalizacja wszystkich listów z piątego rozdziału.

Zaledwie cztery listy są do odnalezienia w piątym rozdziale, czyli Księgi Kapłańskiej, gry Outlas 2. Są stosunkowo łatwe do odnalezienia, ale jeśli masz z tym problem, użyj tej strony, aby ułatwić sobie poszukiwania. W grze dostępne są także nagrania - opis ich odnalezienia znajdziesz na oddzielnej stronie, do której odnośnik znajdziesz nad ostatnim obrazkiem. Życzymy owocnych poszukiwań!


Listy - rozdział 5

1) Ewangelia Knotha rozdział 11 - Odnajdziesz w tunelach kopalni. Na pierwszym rozwidleniu skręć w lewo, aby dotrzeć do listu.


2) Ewangelia Knotha rozdział 14 - Znajduje się za miejscem, w którym trzeba było przestawić wózek, aby udać się dalej. Zamiast skręcać w prawo, podążaj przed siebie.


3) Ateista - List znajduje się chwilę po momencie, gdy spadniesz z rozwalonej drabiny. Biegnij w kierunku światła, aż w końcu ześlizgniesz się w dół i zauważysz dużą drabinę. Zamiast wchodzić na nią, trzymaj się ściany i odszukaj w niej luki. Tam odnajdziesz list.


Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Outlast 2 - Rozdział 5: Księga Kapłańska - Nagrania


4) Ewangelia Knotha rozdział 15 - List odnajdziesz po wejściu po trzech drabinach. Nie ma możliwości jego pominięcia, gdyż znajduje się na ścieżce fabularnej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Outlast 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze