Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Otwarte testy sieciowego Paragon startują 16 sierpnia

Z licznymi zmianami.

Paragon wkroczy 16 sierpnia w fazę otwartych testów beta na PC i PlayStation 4. Sieciowa gra MOBA z widokiem TPP doczeka się także sporych zmian w rozgrywce.

Khaimera

Obecnie produkcja dostępna jest w ramach płatnego programu Early Access. Ten rozszerzy się 21 czerwca o kolejnego bohatera - Khaimera - stawiającego na walkę wręcz z wykorzystaniem dwóch toporów.

Jeśli zaś mowa o rozgrywce, to twórcy będą starali się bardziej zbliżyć do standardów gatunku MOBA, znanych z gier typu Dota 2 czy League of Legends.

Aby skierować graczy na alejki, deweloperzy planują wyeliminować opcje dynamicznego i swobodnego teleportowania się po mapie, zostawiając jedynie przenoszenie się do kontrolowanych przez naszą drużynę struktur.

Pojawi się też opcja zamawiania kart - ulepszeń - z dowolnego miejsca, co do złudzenia przypomina latających kurierów z innych tytułów tego typu.

Kolejnym problemem Paragon jest ciągłe grupowanie się graczy - zauważają twórcy. Pokonanie celu na mapie nagradzane jest bowiem taką samą liczba punktów doświadczenia dla każdego uczestnika starcia, co premiuje wspólną walkę. Planowane zmiany sprawią, że tylko osoba wykonująca ostatnie uderzenie otrzyma pełną pulę.

Deweloperzy chcą też wydłużyć średni czas trwania meczu czy położyć większy nacisk na umieszczane na ziemi ostrzeżenia o ruchach wroga - system wards z innych gier MOBA.

Poszczególne zmiany wprowadzane będą stopniowo. Dokładny opis planów znaleźć można na oficjalnej stronie gry.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze