Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Total War: Warhammer stawia na Krasnoludy

Gdzieś w Górach Krańca Świata.

Firma Sega opublikowała nowy trailer strategii Total War: Warhammer, koncentrujący się na przygodach samotnego krasnoluda, gdzieś pod Górami Krańca Świata.

Takiej lampy to ze świecą szukać

Materiał powstał na silniku produkcji, ale nie oferuje zbyt wielu fragmentów rozgrywki, a raczej tylko przerywnik filmowy.

„Wielki Król Thorgrim Grudgebearer - pogrążony w myślach nad Dammaz Kron, Wielką Księgą Uraz - marzy o zemście za niezliczone zdrady jakich doświadczył jego lud” - czytamy w opisie.

„Orkowie muszą zapłacić” - obwieszcza monarcha, by przejść do kilku ujęć prezentujących zapewne oblężenie twierdzy Karaz-A-Karak.

Krasnoludy będą jedną z czterech frakcji Total War: Warhammer, obok Imperium, Zielonoskórych i Wampirów (akcja toczy się przed wydarzeniami z End Times).

Deweloperzy planują już całą trylogię. Kolejne części produkcji będą wprowadzały dodatkowe frakcje i powiększą mapę świata, ale będą zintegrowane z pierwszą odsłoną.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Total War: Warhammer

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze