Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Warhammer otrzyma 30 darmowych jednostek

Na 30. urodziny studia.

Wielu graczy nie było na świecie, gdy Creative Assembly zaczęło produkcję pierwszych produkcji, jeszcze na DOS. Twórcy Total War i Obcy: Izolacja obchodzili wczoraj 30. urodziny.

Aby uczcić okazję, Brytyjczycy przygotowali trzydzieści nowych, elitarnych regimentów do Total War: Warhammer. Po sześć dla Bretonii, Beastmenów, Chaosu, plemion Norski i Leśnych elfów.

Jednostki trafią do gry za darmo. Premiera 10 sierpnia, razem z wspomnianą frakcją Norsca.

Wśród propozycji są między innymi Rzeźnicy z Kalkengardu (krowo-ludzie z tarczami), Wyrd Spawn (wielkie obrzydlistwo z długim językiem) oraz Firebark Elders (płonące drzewa). Na wszystkie ewentualne pytania odpowiada oficjalne FAQ, gdzie znaleźć można także listę specjalnych właściwości regimentów.

Bonusem do każdego zamówienia Total War: Warhammer 2 złożonego przed premierą oraz w pierwszym tygodniu po premierze jest nietypowy dodatek - dostęp do frakcji plemion Norski w pierwszej części serii.

Creative Assembly powstało w 1987 roku. Pierwsze produkcje - Blood Money, Baal i Stunt Car Racer - ukazały się dwa lata później, lecz na Shogun: Total War trzeba było poczekać do 2000 r.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze