Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Każdego dnia marzymy o nowym Mass Effect - zapewnia szef BioWare

W filmie z okazji dnia N7.

Dziś tak zwany „dzień N7”, czyli coroczne święto Mass Effect. BioWare opublikowało okolicznościowy materiał, w którym ujawniono, że członkowie studia codziennie „marzą” o kolejnej odsłonie cyklu.

W udostępnionym filmie wybrani deweloperzy opowiadają, czym dla nich jest kosmiczna seria RPG. W końcowych sekundach nagrania pojawia się Casey Hudson - menedżer generalny kanadyjskiej firmy.

- Dla mnie seria oznacza przychodzenie do studia każdego dnia, aby marzyć o kształcie następnej, świetnej części Mass Effect - stwierdził szef firmy, po czym na ekranie ukazało się charakterystyczny symbol N7.

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Wypowiedź Hudsona oznacza najprawdopodobniej, że BioWare prowadzi prace nad kolejną odsłoną cyklu, ale projekt znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Niewykluczone, że miną lata, nim twórcy formalnie zapowiedzą grę.

Ostatnią częścią Mass Effect jest wydana w marcu ubiegłego roku Andromeda. Produkcja jest najgorzej ocenianym tytułem z serii, a w dniu premiery borykała się z szeregiem błędów technicznych, w tym z problemami związanymi z animacjami twarzy.

Nieoficjalne informacje sugerowały, że EA wstrzymało dalszy rozwój marki. BioWare wielokrotnie jednak twierdziło, że w przyszłości chciałoby powrócić do galaktycznego uniwersum.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze