Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowości w Game Pass. Zobacz wszystkie nadciągające gry

Szereg nowych zapowiedzi.

Montaż zaprezentowany wczoraj wieczorem na konferencji otwierającej Gamescom ujawnił kilka nowych pozycji, jakie ukażą się w przyszłości w usługach Xbox oraz PC Game Pass.

Microsoft niedawno oficjalnie potwierdzał najnowszą porcję: Tinykin, polskie Midnight Fight Express, Immortals Fenyx Rising czy Immortality. Te pozycje znalazły się w trailerze, ale jest też kilka pozycji, o których wcześniej szerzej nie wspominano.

Jest więc obiecujące Lies of P, czyli przygody Pinokio w stylu Bloodborne. Do tego You Suck At Parking, które wyciekło zaraz przed pokazem. W tej grze zajmujemy się parkowaniem samochodów w ekstremalnych sytuacjach.

Obecność Forzy Motorsport oraz Grounded nie powinna dziwić - to produkcje wydawane przez sam Microsoft. Gra wyścigowa ukaże się na początku przyszłego roku, a drugi tytuł we wrześniu opuści wczesny dostęp.

Do tego szereg innych tytułów, reprezentujących różne gatunki: Hardspace Shipbreaker, rolnicze Disney Dreamlight Valley, przygodówka Beacon Pines , szalona strzelanka High on Life, Minecraft Legends w stylu Diablo, Slime Rancher 2, Mad Streets oraz Grid Legends.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze