Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe opcje rozwoju przestępczego biznesu w kolejnej łatce GTA Online

Sprzedaż luksusowych aut.

Deweloperzy ze studia Rockstar zapowiedzieli kolejną dużą aktualizację do Grand Theft Auto Online - Import/Export. Dokładnej daty premiery nie podano, ale patch powinien zostać opublikowany jeszcze w tym miesiącu na PC, PS4 i Xbox One.

Twórcy chcą rozbudować opcje wprowadzone kilka miesięcy temu w dodatku „Więcej zbrodni i finansów”. Rozszerzenie pozwala graczom założyć własne firmy, które następnie można rozwinąć w ogromne korporacje stanowiące przykrywkę dla działalności kryminalnej.

W następnej łatce zaimplementowane zostaną nowe możliwości zarabiania funduszy. Majątek prowadzonej spółki pomnożymy handlując najbardziej pożądanymi autami w San Andreas. Pojazdy będzie można podrasować, by zwiększyć ich wartość.

Gracze otrzymają też opcję wybudowania w siedzibie firmy specjalnych garaży, w których pracownicy zajmą się modyfikowaniem oferowanych pojazdów. Pomieszczenia zajmą maksymalnie trzy piętra i pomieszczą nawet 60 wozów.

Przedstawiciele studia Rockstar obiecują, że większą ilość szczegółów na temat przygotowywanego patcha ujawnią w nadchodzących dniach.

GTA Online - sieciowy moduł Grand Theft Auto 5 - cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników i jest stale rozwijane. Na początku października ukazał się darmowy dodatek Bikers, który - jak sugeruje nazwa - wprowadził elementy związane z motocyklami.

Natomiast parę tygodni temu wydano bezpłatną aktualizację z kilkoma nowymi jednośladami, inspirowanymi filmem „Tron”. W łatce znalazł się też tryb rozgrywki o nazwie Deadline.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły