Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa odsłona Micro Machines zadebiutuje w kwietniu

Na PC, PS4 i Xbox One.

Przedstawiciele studia Codemasters zapowiedzieli dziś nową odsłonę serii Micro Machines - z podtytułem World Series. Gra zadebiutuje w kwietniu na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Deweloperzy chcą zachować ducha starszych części, ale stawiają na wysokiej jakości oprawę graficzną. Trasy mają przypominać lokacje z oryginału wydanego w 1991 roku.

Powrócą klasyczne tryby rozgrywki, takie jak tradycyjny wyścig oraz Eliminacja. World Series wprowadzi jednak szereg nowości - między innymi Battle Mode, w którym uzbrojone samochodziki powalczą na arenie.

Gracze otrzymają też drużynowe tryby typu Team Play, gdzie najważniejsza będzie współpraca. To między innymi popularny w wielu grach Capture the Flag czy King of the Hill.

- Oryginalne Micro Machines było przełomową grą wieloosobową i do dziś jest uwielbiane przez wielu odbiorcó - skomentował Jonathan Bunney z Codemasters.

- Graczom spodobała się nasza darmowa gra mobilna, ale tym razem postawiliśmy na produkcję konsolową, która wzniesie markę na najwyższy poziom jakości rozgrywki sieciowej.

Micro Machines World Series umożliwi zabawę dla czterech graczy przy jednej konsoli lub - maksymalnie - dla dwunastu użytkowników w trybie sieciowym.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze