Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa figurka z Dragon Age waży niemal 4 kg i sporo kosztuje

Iron Bull.

Choć Dragon Age: Inkwizycja będzie w tym roku świętowało ósme urodziny, produkcja nadal otrzymuje nowe gadżety. Przykładem jest figurka z Iron Bullem.

Żelazny Byk - jak brzmi polskie imię - to popularny towarzysz i opcja romansu, a także przedstawiciel razu qunari, cieszący się sporą popularnością wśród miłośników serii.

Specjalną statuetkę z bohaterem szykuje teraz firma Dark Horse, znana lepiej z komiksów. Imponujący „gadżet” zostanie wyprodukowany w limitowanej liczbie 1 tysiąca egzemplarzy, a cenę ustalono na 160 dolarów (ok. 635 zł).

Figurka mierzy nieco ponad 20 centymetrów i waży ponad 3,6 kilograma. Wysyłka planowana jest na okres między wrześniem i grudniem obecnego roku, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Dark Horse planuje obecnie całą linię statuetek z Dragon Age, a opisywany Iron Bull będzie pasował skalą do ujawnionego już Varrica oraz planowanej Morrigan.

Electronic Arts pracuje tymczasem nad całkiem nową odsłoną serii, więc takie podtrzymanie zainteresowania marką z całą pewnością się przyda.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze