Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

No Man's Sky jeszcze ciekawsze. Kolejny patch dodaje pętlę czasową i kosmicznego lewiatana

Błyskawiczne tempo aktualizacji.

Choć od ostatniej aktualizacji treści w No Man's Sky minął zaledwie miesiąc, Hello Games przygotowało już kolejną porcję nowości, wprowadzającą między innymi wielkiego lewiatana.

Całość otrzymujemy w formie nowej ekspedycji, jak w produkcji nazywane są znane z innych gier „sezony”. To ograniczone czasowo, przygotowane przez twórców misje specjalne, które modyfikują istniejące systemy rozgrywki. Wszystko to za darmo.

Przygoda nosi wiele mówiący tytuł „Leviathan”. Gracze zaczynają w tym samym miejscu, lecz po każdej śmierci tracą postępy - niczym w grze roguelike. Okazuje się bowiem, że utknęli w pętli czasowej i cała społeczność No Man's Sky musi współpracować, by z niej uciec.

Wraz z postępami na drodze do celu lepsze staje się wyposażenie, jakie otrzymamy po każdym zgonie. W tle przewija się także tytułowy lewiatan - kosmiczny potwór, którego odblokujemy na własność (jako żyjącą fregatę z ulepszeniami), jeśli ukończymy ekspedycję.

Aktualizacja jest więc zakrojona na nieco mniejszą skalę niż poprzednia, co można zapewne wytłumaczyć faktem, że powstała w krótszym czasie. Twórcy dodają, że pracują obecnie nad kolejnymi, większymi łatkami, a także kończą konwersję na Nintendo Switch.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

No Man's Sky

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze