Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niemal trzy miliony osób sprawdziły otwarte testy For Honor

Jest też zwiastun premierowy.

Otwarte testy For Honor w wersji beta dobiegły końca. Ubisoft pochwalił się, że w rywalizujących rycerzy, wikingów i samurajów wcieliły się niemal trzy miliony graczy.

Taki wynik opublikowano już w piątek wieczorem, więc jest wielce prawdopodobne, że podczas weekendu liczba przekroczyła poziom 3 mln.

Jak zapewne zauważyła większość uczestników, ogromne zainteresowanie przełożyło się na pewne problemy z połączeniem i częste rozłączanie. Pozostaje mieć nadzieję, że infrastruktura będzie gotowa na jutrzejszy debiut gry.

Jeśli o premierze mowa, to wydawca przygotował też dwa kolejne zwiastuny. Pierwszy omawia ogólne założenia, prezentuje trzy dostępne frakcje oraz sympatycznego słonika.

Drugi materiał wideo koncentruje się na możliwościach modyfikowania wyglądu postaci. Jak wiemy z testów beta, każdą z dwunastu klas rozwijamy osobno, zmieniając także posiadany ekwipunek.

Sprzęt posiada określone statystyki, ale nie tylko te pozytywne. Aby zbalansować proces usprawniania wojownika, musimy pogodzić się także z minusami w innych obszarach.

Zobacz: For Honor - poradnik i najlepsze porady

Są też bonusy kosmetyczne, jak kolorowe malowanie zbroi, płonące naramienniki czy też egzekucje. Te elementy kupimy także za stal - wirtualną walutę.

For Honor debiutuje jutro na PC, PS4 i Xbox One.

Podstawowym elementem gry są właśnie zmagania wojowników - rycerzy, samurajów oraz wikingów. To niecodzienne połączenie pozwoliło twórcom na wprowadzenie różnorodnych stylów walki.

Akcję obserwujemy w perspektywie TPP. Toczymy brutalne pojedynki w kilku trybach sieciowych, ale projektanci przygotowują także pełnoprawną kampanię fabularną.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze