Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niedługo mogą ruszyć preordery na Starfield i Redfall

Podejrzany ruch na Steamie.

Bethesda zaczęła aktualizować niektóre materiały promocyjne Starfield i Redfall. Gracze wierzą, że może oznaczać to przygotowania do ogłoszenia daty premiery oraz startu zamówień przedpremierowych na obie produkcje.

Zmiany, które w większości dotyczą grafik i banerów, zauważono w repozytoriach aktualizacji Starfield i Redfall na SteamDB. Oprócz tego Bethesda zaczęła usuwać tagi przypisane grom przez użytkowników. Zwiększenie aktywności deweloperów odnotowano na przestrzeni kilku ostatnich dni.

Starfield jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji przyszłego roku, jednak po przesunięciu daty premiery nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawi się na rynku. Gracze są jednak przekonani, że wkrótce poznamy bardziej precyzyjne okienko wydawnicze.

Z drugiej strony, aktualizacje repozytoriów SteamDB wcale nie muszą oznaczać, że wydawca szykuje się do uruchomienia preorderów czy dużych ogłoszeń. Równie dobrze mogą to być kosmetyczne zmiany wprowadzające choćby dodatkowe szczegóły do opisów gier. Niemniej, coś jest na rzeczy, a odpowiedzi poznamy zapewne w najbliższych dniach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze