Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nie będzie testów beta trybu sieciowego Mass Effect: Andromeda

Jest za to nowe wideo.

BioWare ogłosiło, że planowane testy „techniczne” trybu sieciowego Mass Effect: Andromeda zostały odwołane. Opublikowano za to kolejny materiał wideo zza kulis prac nad dubbingiem.

„Sprawdzimy multiplayer na żywo podczas imprezy PAX East, ale nie będzie testu technicznego dla graczy w domach” - napisano na oficjalnym blogu. „Dziękujemy wszystkim, którzy się zapisali. Do zobaczenia w Andromedzie.”

Ekran wyboru postaci

Twórcy tłumaczą się zbyt krótkim okresem pozostałym do premiery. Otrzymaliśmy za to spojrzenie na ekran wyboru postaci, który potwierdza, że zagramy także jako przedstawiciele ras kosmitów.

Zapisy do przedpremierowych testów rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku, zaraz po ogłoszeniu, że tryb sieciowy powróci w najnowszej odsłonie serii.

Impreza PAX East w Bostonie odbędzie się w dniach 10-12 marca, a podczas panelu dyskusyjnego BioWare planuje zaprezentować także nowe ujęcia z rozgrywki: 10 marca o godzinie 22:00 polskiego czasu, z transmisją na żywo w sieci.

Drobnym pocieszeniem dla fanów będzie materiał wideo zza kulis prac nad dubbingiem. Kumail Nanjiani - znany najlepiej z serialu „Dolina Krzemowa” - opowiada o swojej roli jako Jarun Tann, czyli pilot statku kosmicznego Burza.

- Myślę, że ma dobre chęci, ale lubi też władzę. Jest podekscytowany, ale trafił na głęboką wodę i nie chce, żeby się wydało - mówi aktor o swojej postaci.

Obsada Mass Effect: Andromeda wzbogaciła się ostatnio o kilka gwiazd. Są między innymi Natalie Dormer i Gethin Anthony z „Gry o Tron” czy Clancy Brown ze „Skazanych na Shawshank”.

Gra ukaże się w Polsce już 23 marca na PC, PS4 i Xbox One. Abonenci usług Origin Access i EA Access rozpoczną rozgrywkę tydzień wcześniej - 16 marca - ale tylko przez 10 godzin.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze