Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Natalie Dormer z „Gry o Tron” użyczy głosu w Mass Effect: Andromeda

Doktor Lexi T'Perro.

Twórcy Mass Effect: Andromeda dotychczas nie stawiali raczej na wielkie nazwiska w obsadzie aktorskiej, ale dzisiejsze ogłoszenie zmienia stan rzeczy. Ujawniono, że w jedną z postaci wcieli się Natalie Dormer, znana najlepiej jako z Margaery Tyrell z „Gry o Tron”.

Popularna aktorka użyczy głosu Lexi T'Perro, pokładowej pani medyk i przedstawicielce rasy asari. Lekarkę spotykamy zaraz po obudzeniu się z kriosnu w galaktyce Andromeda, a później bohaterka na stałe dołącza do załogi statku Burza (odpowiednik Normandii).

Doktor Lexi T'Perro

Mamy więc do czynienia z następczynią Dr. Chakwas, choć w nowej odsłonie natkniemy się - jak zapewnia BioWare - na dużo więcej interakcji.

Jest na przykład scena, w które Lexi T'Perro kłóci się z Peebee, inną przedstawiceilką rasy asari i postacią, którą przyłączymy już bezpośrednio do drużyny głównego bohatera lub bohaterki.

Poniższy materiał wideo zawiera więcej detali na temat rywalizacji dwóch wymienionych wyżej kosmitek i porusza także temat sympatii pani doktor do pewnego kroganina z naszego zespołu.

Więcej detali na temat nadchodzącej produkcji znaleźć można w naszej relacji z niedawnego pokazu, na którym Mateusz miał okazję spędzić z grą niemal trzy godziny. Jest też świeży gameplay, prezentujący system umiejętności.

Mass Effect: Andromeda ukaże się w Polsce już 23 marca, na PC, PS4 i Xbox One. Abonenci usług Origin Access i EA Access będą mogli rozpocząć rozgrywkę tydzień wcześniej - 16 marca - ale tylko przez 10 godzin.

W kolejnej odsłonie cyklu główną rolę odegra rodzeństwo Ryderów (pokierujemy bratem lub siostrą), dowodzące wyprawą do tytułowej galaktyki. Akcja osadzona jest 600 lat po wydarzeniach przedstawionych w oryginalnej trylogii.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze