Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

"Never Gonna Give You Up" w plikach Call of Duty: Modern Warfare - żart twórców

Niespodzianka dla fanów szukających nowości.

Tak zwani dataminerzy regularnie przeszukują pliki gier w poszukiwaniu informacji o nieogłoszonych jeszcze nowościach. Dla graczy analizujących kod Call of Duty: Modern Warfare studio Infinity Ward przygotowało nietypową niespodziankę.

W danych najnowszej aktualizacji wspomnianej strzelanki studia Infinity Ward odnaleziono pozycje, które wspominają o funkcjach związanych z „konfiguracją lootboxów”. Do każdego tego typu fragmentu dołączono skrócone linki.

Odnośniki prowadzą do teledysku utworu „Never Gonna Give You Up” autorstwa Ricka Astleya. To oczywiście nawiązanie do popularnego żartu internetowego, polegającego na wysyłaniu linków właśnie do omawianej piosenki.

Użytkownicy przeszukujący kody gier - zwłaszcza nastawionych na zabawę wieloosobową - bardzo często psują niespodzianki szykowane przez twórców. Przykładowo jakiś czas temu odkryli szczegóły na temat trybu battle royale do Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare to próba zresetowania współczesnej odnogi cyklu

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

W najnowszej odsłonie cyklu strzelanek niedawno rozpoczął się 2. sezon zmagań, w ramach którego do gry wprowadzono szereg dodatkowych elementów. Jednym z najważniejszych jest następna postać - znany z wcześniejszych części serii Ghost.

Źródło: Reddit, Grynieznane

Następnie: Polski symulator złodzieja samochodów pozwoli kraść auta i sprzedawać na części

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły