Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need For Speed Unbound - zadania poboczne, połączenia przychodzące: wszystkie rodzaje

Opcjonalne zlecenia podczas gry.

Oprócz standardowych rodzajów wyścigów, w Need For Speed Unbound, podczas eksploracji miasta możemy otrzymać telefony od innych postaci, które poproszą nas o przysługę. W grze znajdziemy trzy typy takich zawodów, a ich opisy zamieszczamy poniżej.

  • Dostawa Rydella - nasz pracodawca poprosi nas o odebranie wozu z podanego miejsca i dostarczenie go pod wskazany adres. Im szybciej dojedziemy na miejsce, tym więcej pieniędzy dostaniemy. Te zawody rozgrywają się tylko w dzień i odblokowują nowe auto w salonie.
  • Dostawa Tess - menadżerka da nam możliwość przejechania się szybkim autem, które musimy dostarczyć w wyznaczone miejsce. Problem polega na tym, że zawsze zacznie ścigać nas wtedy policja. Im mniej uszkodzimy auto, tym większą dostaniemy nagrodę - co ciekawe, auto możemy naprawić na stacji benzynowej przed dostarczeniem do celu i otrzymać pełną nagrodę. Te zawody rozgrywają się tylko w nocy i odblokowują nowe auto w salonie.
  • SOS kierowcy - jeden z naszych rywali wzywa pomocy. Musimy w wyznaczonym czasie odebrać zleceniodawcę z umówionego miejsca i unikając policyjnej obławy dotrzeć do garażu. Na te zawody możemy trafić o dowolnej porze i odblokowują nowe kryjówki na mapie. Jeśli nie uda nam się na czas dotrzeć do klienta, kryjówkę możemy kupić później za gotówkę na ekranie zlotu.

Następnie: Need For Speed Unbound - misje w jeździe swobodnej: wszystkie rodzaje

Spis treści: Need For Speed Unbound - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need For Speed Unbound - rodzaje wyścigów, na czym polegają

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze