Skip to main content

Need for Speed: Unbound wykorzysta możliwości PS5. Poczujemy każdą dziurę w drodze

Będzie trzęsło.

Need for Speed: Unbound skorzysta nie tylko z pełnej mocy konsoli PS5, ale i unikatowych funkcji oferowanych przez kontroler DualSense.

Jak czytamy na blogu PlayStation, PS5 zagwarantuje rozgrywkę w 60 klatkach i rozdzielczości 4K. Prócz tego, możliwości konsoli pozwoliły na zagęszczenie ruchu ulicznego i pieszych, dzięki czemu świat przedstawiony w grze będzie sprawiał wrażenie żywszego.

Twórcy nie zapomnieli także o potencjale kontrolerów DualSense. „Poczuj opony na drodze, gdy kontroler DualSense wysyła bezpośrednie sygnały prosto do czubków twoich palców” - czytamy we wpisie Alexa Spencera, scenarzysty gry. „Poczuj dudnienie kierownicy i usłysz pisk opon, gdy przejmujesz kontrolę nad ulicami w Need for Speed: Unbound” - czytamy w tweecie prezentującym krótkie nagranie z gry.

Każdą z wymienionych funkcji przetestujemy już 2 grudnia, gdy Need for Speed: Unbound zadebiutuje na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S. Warto wspomnieć, że kreskówkowy styl graficzny gry - przyjęty przez wielu graczy ze sporym sceptycyzmem - będzie można wyłączyć.

Zobacz także