Skip to main content

Need for Speed Unbound wyciekło. Data premiery i screeny w sieci

Zagramy już wkrótce.

Choć oficjalna zapowiedź nowej części serii Need for Speed dopiero jutro, jeden z japońskich sklepów internetowych ujawnił już nie tylko tytuł, ale i datę premiery oraz screeny.

Informacje są więc całkiem wiarygodne. Wieści znalazł serwis Gematsu, dzieląc się szczegółami na Twitterze. Zgodnie z poprzednimi przeciekami, pełny tytuł produkcji to Need for Speed Unbound, a premiera - już 2 grudnia.

We wspomnianym sklepie widnieje jedynie wersja PS5, co może sugerować premierę wyłącznie na sprzęcie obecnej generacji. Potwierdzają się także wcześniejsze informacje na temat elementów animowanych i stylistyki przypominającej nieco anime.

Miejscem akcji ma być fikcyjne Lakeshore, co pasuje do ujawnionych jakiś czas temu informacji o inspiracjach Chicago. Ważnym elementem będzie najwyraźniej nie tylko modyfikowanie pojazdów, ale także „ekskluzywnego stroju” czy malowanie graffiti.

Istotnie brzmi także ścieżka dźwiękowa, w pracach nad którą pomagali A$AP Rocky i jego agencja AWGE, a także francuski kompozytor Brodinski - wynika z opisu w japońskim sklepie.

Zobacz także