Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Namco Bandai zapowiada Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Na PS3 i X360.

Namco Bandai zapowiedziało, że w przyszłym roku wyda na zachodzie kolejną odsłonę serii Naruto Shippuden, o prostym podtytule Ultimate Ninja Storm Revolution.

Za produkcję po raz kolejny odpowiada studio CyberConnect2, bazując na popularnej mandze autorstwa Masashiego Kishimoto.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to sequel Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 z tego roku. Wcześniej potwierdzono już, że gra ukaże się w Japonii, oferując ponad sto postaci. Sam Kishimotro jest zaangażowany w prace, odpowiadając za projekt dwóch wojowników. Nowością będzie także możliwość łączenia najpotężniejszych ataków Jutsu w kombosy.

„Jesteśmy podekscytowani, mogą kontynuować tradycję Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm i zaoferować grę z tak bogatą i odświeżoną zawartością, by sprostać oczekiwaniom graczy”- przyznał Mathieu Piau, szef marketingu w Namco Bandai Games Europe.

Premiera w przyszłym roku, wyłącznie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Pierwsze screeny znaleźć można na koncie AllGamesBeta w serwisie Flickr.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze