Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na GTA 6 poczekamy jeszcze długo - potwierdza dziennikarz

Cierpliwość jest cnotą.
  • Gra może zadebiutować dopiero w 2025 roku
  • Ewolucja mapy GTA Online niemal pewna

W ubiegłym tygodniu znany leaker Tom Henderson podzielił się sporą dozą nieoficjalnych informacji o GTA 6, wspominając między innymi o prawdopodobnej premierze w latach 2024-2025. Teraz wieści potwierdził Jason Schreier, renomowany dziennikarz.

„Nie wiem, dlaczego wszyscy myślą, że mówiłem, że GTA 6 zadebiutuje w 2023 roku. Wszystko, co grze powiedział Tom Henderson, pokrywa się z tym, co ja słyszałem” - napisał na Twitterze redaktor, odpowiadając internautom, zarzucającym dziennikarzowi wprowadzanie graczy w błąd odnośnie terminu premiery.

Przypomnijmy w skrócie, co na temat GTA 6 przekazał niedawno Henderson. Akcję osadzono podobno we współczesności, by łatwiej rozwijać kolejne wcielenie GTA Online licznymi dodatkami. Pojawi się kilku głównych bohaterów, w tym kobieta, odpowiedzialna w zespole za hakowanie i technologię. Powróci Vice City, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie, w jakiej formie.

Świat GTA Online będzie podobno ewoluował w miarę wdrażania kolejnych dodatków - na wzór sezonów w Fortnite. W planach nie tylko modyfikacje już istniejących obszarów, ale nawet powiększanie świata.

Ewolucja mapy GTA Online na wzór Fortnite jest już niemal pewna

Teoretycznie Schreier poparł nie tylko wieści o dacie premiery, ale też - jak sam zaznaczył - „wszystkie” wspomniane wyżej informacje, ale dopytywany później przez użytkownika Twittera w tej sprawie dziennikarz stwierdził, że „nie widział wszystkiego”, co ujawnił leaker. Wspomniał jednak, że jest pewny co do ewoluującej mapy.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze