Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Michael Jackson chciał zagrać w serialu „Sandman” - wspomina Neil Gaiman

„Król Popu” jako Morfeusz?

Neil Gaiman - scenarzysta filmowy i autor kultowej serii komiksów „Sandman” - zaskoczył fanów informacją, że w rolę Morfeusza w serialowej adaptacji jego dzieła miał wcielić się sam Michael Jackson, znany piosenkarz.

Twórca powiedział o tym w podcaście Josha Horowitza „Happy Sad Confused”. - W 1996 roku zostałem zabrany do Warner Bros., gdzie ówczesny prezes posadził mnie i powiedział, że Michael Jackson zadzwonił do niego dzień wcześniej - wspominał autor.

Pytał, czy mógłby zagrać rolę Morfeusza w serialu „Sandman” - wyznał Gaiman. Pamiętajmy, że serial „Sandman” miał zostać zrealizowany już wiele lat temu, a pierwsze rozmowy na jego temat sięgają lat 90-tych - sam komiks wydawano od 1989 do 1996 roku. Dlatego wieści o potencjalnym udziale „Króla Popu” wcale nie są nierealne.

Ostatecznie - znacznie później - to Tom Sturridge zagrał Morfeusza, gdy „Sandman” zadebiutował na platformie Netflix na początku sierpnia 2022 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze