Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Metal Gear Solid 5 ukaże się 1 września na PC, razem z konsolami

Są też złe informacje.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain miało ukazać się na PC dopiero 15 września, dwa tygodnie po konsolach. Teraz poinformowano jednak, że data debiutu będzie taka sama na wszystkich platformach - 1 września.

Co więcej, wszystkie osoby z zamówieniami przedpremierowymi na Steamie mogą liczyć także na prezent w postaci „prologu” - Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes.

Zła wiadomość jest taka, że Konami zdecydowało się opóźnienie wydania Metal Gear Online. Sieciowy komponent gry zadebiutuje 6 października na konsolach, a na PC trafi dopiero w styczniu 2016 roku.

„Początkowo sądziliśmy, że przygotowanie tak epickiej gry na PC równocześnie z konsolami nie będzie możliwe, ale wszyscy się przyłożyli, by sprostać wymaganiom konsumentów” - komentuje Tomotada Tashiro, szef Konami.

Dodatkowe bonusy dla zamawiających na Steamie to wideo ze scenami „zza kulis”, film dokumentalny, emblemat Venom Snake oraz DLC Mother Base Staff.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze