Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mecz kwalifikacyjny do turnieju FIFA 20 rozstrzygnięty przez "papier, kamień, nożyce"

Przez problemy z serwerami.

Czwartkowy mecz kwalifikacyjny do turnieju FUT 20 Champions Cup w FIFA 20 musiał zostać rozstrzygnięty przez wirtualną rundę w „papier, kamień, nożyce”. Przez problemy z serwerami, zawodnicy nie mogli rozegrać spotkania.

Electronic Arts zaznacza w oficjalnym oświadczeniu, że przegrana w popularnej grze losowej nie była przyczyną odpadnięcia żadnego zawodnika z turnieju - obaj nie zakwalifikowali się bowiem do rozgrywek. Nie powstrzymało to jednak graczy przed wyrażeniem opinii o sytuacji.

„Nie mogę w to uwierzyć!” - napisał na Twitterze Shaun „Brandsha” Galea, któremu nie poszczęściło się w grze w „papier, kamień, nożyce”. „Musieliśmy w to zagrać, bo nie mogliśmy się odszukać ani zaprosić do meczu w licencjonowanych przez EA rozgrywkach kwalifikacyjnych. Mam dość”.

To jednak nie koniec problemów profesjonalnych graczy. Znany duński zawodnik Levy Frederique twierdzi, że oddał mecz walkowerem po tym, jak przez ponad trzy godziny próbował połączyć się z oponentem z FaZe Clan. „Tak ciężko trenowałem - znowu na nic” - napisał.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Problemy nie dotyczyły oczywiście tylko wspomnianych zawodników, a wszystkich graczy. EA naprawiło jednak serwery jeszcze w czwartek.

Źródło: Polygon

Następnie: Każda zmiana koloru włosów postaci w Dead or Alive 6 kosztuje dolara

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze