Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Edycja Legendarna może jednak otrzymać multiplayer

Twórcy nie wykluczają.

Elementem, którego zabrakło w Mass Effect: Edycja Legendarna, jest tryb sieciowy z trzeciej części serii. Twórcy odświeżonej wersji trylogii nie wykluczają jednak, że w przyszłości mogą dodać wariant.

- Nigdy nie mów nigdy. Chcemy zobaczyć, jak zostanie przyjęta Edycja Legendarna i czy jest zapotrzebowanie na multiplayer. Następnie sprawdzimy, czy dysponujemy zasobami i czasem, by przywrócić opcję na poziomie jakości, której oczekujemy my i fani - mówi reżyser remastera, Mac Walters, w rozmowie z CNET.

W trybie wieloosobowym z Mass Effect 3 gracze wspólnie z innymi użytkownikami odpierali kolejne fale przeciwników. Moduł połączono wówczas z kampanią fabularną: kolejne zmagania zwiększały gotowość bojową, co umożliwiało odblokowanie lepszego zakończenia.

Multiplayer pozwalał pokierować przedstawicielami różnych ras

Wariant sieciowej kooperacji nie jest jedynym elementem wyciętym z remastera. W odświeżonej wersji zabrakło też Pinnacle Station - DLC do pierwszej odsłony, wprowadzającego stację bojową z wyzwaniami walki.

Mass Effect: Edycja Legendarna dostępna jest od dzisiaj na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze