Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Chinese market: okręt, żołnierze, chłopiec

Przechodzimy przez statek bojowy, na którym dzieją się niepokojące rzeczy.

Kontynuacja wprowadzenia do The Dark Pictures - Man of Medan. Po opuszczeniu chińskiego targu amerykański żołnierz Joe wraz ze swoim kolegą wrócą na pokład okrętu, gdzie wdadzą się w pijacką sprzeczkę. Szybko zażegna ją lokalny sierżant, który pięścią pozbawi głównego bohatera przytomności.

Po odzyskaniu przytomności znajdziesz się w zamkniętym pomieszczeniu. Możesz obejrzeć zdjęcie (1) syna, jednak najważniejsze jest otworzenie szafki (2) z lewej. Kiedy wypadnie z niej ciało podnieś leżący na ziemi klucz i otwórz nim drzwi (3) z prawej.

Po dotarciu na korytarz rusz w górę i skręć w lewo. Kontynuuj korytarzem, aż dotrzesz w pobliże drzwi, za którymi jest Charlie. Otwórz je i wypuść kompana. W środku znajdziesz dwa dokumenty (4, 5), zamknięty sejf (6) i plamę krwi (7) na ścianie.

Wróć na korytarz i ruszaj z Charliem dalej. W pewnej chwili bohaterowie usłyszą dziwne głosy i ukryją się w zaułku. Rozpocznie się minigra, w której należy wciskać odpowiedni klawisz (8) w momencie, gdy strzałka znajdzie się na polu tętna (9).

W tym przypadku nie będzie miało większego znaczenia czy minigra zakończy się powodzeniem czy też nie, ponieważ ostatecznie na korytarzu pojawi się żołnierz z karabinem, który i tak pobiegnie dalej.

Po scence ruszajcie dalej, aż do zablokowanych drzwi. Aby je przepchnąć trzeba szybko wciskać klawisz (10), który pojawi się na ekranie. Okaże się, że przejście blokowały zwłoki kolejnego żołnierza. Ruszaj dalej.

Za zakrętem natkniesz się na kolejne zwłoki (11), którym możesz się przypatrzeć. Kiedy skończysz przejdź przez następne przejście (12).

W końcu trafisz do hangaru z pojazdami, gdzie znajdziesz zwłoki trzech żołnierzy. Kiedy bohaterowie podniosą broń skieruj się w prawo i ruszaj przed siebie. Finalnie dotrzesz do miejsca, gdzie zacznie się scenka z małym chłopcem. Po jej zakończeniu staniesz przed szafką (13) do której wszedł lub zostaniesz przez niego zaatakowany (jest to wydarzenie losowe).

Bez względu na to czy w jednej i drugiej sytuacji otworzysz ogień czy pozostaniesz bierny, finał doprowadzi do zgonu bohatera i zakończenia etapu wprowadzającego.

Następnie: Man of Medan - The Duke: łódź Duke of Milan, bohaterowie, Brad, Alex, Julia, Conrad, Fliss

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Chinese market: okręt, żołnierze, chłopiec

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Dark Pictures - Man of Medan

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze