Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 1 - komiksy Gangsters Monthly

Znajdź wszystkie historie obrazkowe.

Komiksy Straszne opowieści są jednym z rodzajów sekretów, które są do odnalezienia podczas rozgrywki w Mafię.

W sumie jest ich do zdobycia 10, a poniżej znajdują się opisy miejsc, w których należy ich szukać. Lokalizacje są dodatkowe oznaczone na mapach, co powinno ułatwić ich szukanie podczas zabawy.

Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Święty i grzesznik, po dotarciu do hotelu udaj się na drugie piętro. Komiks znajdziesz w łazience w jednym z pokoi (210), do którego możesz się dostać.


Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Omerta, po dotarciu do banku zejdź na poziom skarbca. Magazyn będzie leżał na fotelu z prawej.


Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Ty szczęściarzu w trakcie przechodzenia przez port zlokalizuj jeden z wagonów, magazyn będzie w środku.


Komiks Gangsters Monthly - w rozdziale Śmierć sztuki, w bloku z mieszkaniem Pauliego. Wejdź po schodach na samą górę i skieruj się do końca korytarza.


Komiks Gangsters Monthly - ziemi przy drewnianej ławeczce, na trawiastym dziedzińcu. Na miejsce dostaniesz się przeskakując przez mur od strony parkingu.


Komiks Gangsters Monthly - na ziemi przy koszu na śmieci, obok narożnika budynku (po skosie od stacji benzynowej).


Komiks Gangsters Monthly - na ziemi przy krześle obok drewnianej chatki.


Komiks Gangsters Monthly - na ziemi za krzakami na prawo od muru więziennego. Magazyn jest przy jednej z wież strażniczych.


Komiks Gangsters Monthly - na dachu budynku, na który możesz się dostać rozpędzając się szybkim pojazdem i korzystając ze znajdującej się w pobliżu wyskoczni.


Komiks Gangsters Monthly - na tarasie na stole w przydrożnym motelu.

Następnie: Mafia 1 - karty papierosowe

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - czasopisma Straszne opowieści

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze