Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max - Misja na Pustkowiach: Żelazna wiara

Czas pobawić się w złomiarza.

Zadanie może zlecić ci Krwistobrody, po tym, jak wykonasz dla niego misję fabularną Twardsza Sztuka. Twoim celem będzie zdobycie stalowych elementów niezbędnych przy rozbudowie twierdzy. W nagrodę otrzymasz ulepszenie pancerza wozu o nazwie Trzeszczące zawieszenie.

Przeszukanie tunelu metra

Cel twojej misji znajduje się na terytorium Jeeta, na wschodnim cyplu w regionie Suchy Zefir. Po dotarciu na miejsce okaże się, że wejście jest zablokowane przez kraty. Skieruj się w prawo i przejdź przez szczelinę w skałach. Po dotarciu do tunelu wróć do wejścia i zniszcz czerwoną blachę, dzięki czemu otworzysz drzwi. Wejdź do auta i zacznij jechać wzdłuż tunelu.

Po drodze uważaj na zawieszone na suficie wybuchowe pułapki (obrazek powyżej), które omijaj bokiem. Na końcu drogi skorzystaj z harpuna, aby pozbyć się metalowej blachy blokującej przejście. Następnie wjedź na stację metra. Skieruj się w stronę torów i zacznij kierować się w lewo. Przy blokadzie, którą otworzysz łomem, zaatakuje cię kilku Szakali, z którymi się rozpraw.

Następnie wróć do auta i ruszaj dalej. W końcu dotrzesz do niebieskiego wagonu, który zacznij przepychać swoim wozem. W pewnej chwili będziesz musiał skorzystać z harpuna, aby wyważyć bramę blokującą przejazd.

Kiedy skończysz zacznij ponownie przepychać wagon, aż do drugiej bramy, gdzie znów musisz posłużyć się harpunem. Ponownie zacznij pchać „pakunek" przed siebie, aż do krawędzi (obrazek powyżej), z której go zrzuć. Po uczynieniu tego zejdź na dół, podejdź do wagonu i wciśnij klawisz, który się pojawi. W ten sposób oznaczysz teren i ukończysz zadanie.

Następnie: Mad Max - Misja na Pustkowiach: Znak bogów

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mad Max

PS4, Xbox One, PS3, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze